Stellar pakete un krāpnieki? Konkurences darbību metodes

Investīciju paketes ar kriptovalūtu ir populāri produkti iesācējiem investoriem, apvienojot kursus ar bezmaksas kriptonaudu. Diemžēl nez kāpēc viņas atrod arvien vairāk pretinieku. Kas vēlas sasniegt par Stellar Paketes izgāšanos un ko ar to var darīt?

 Izglītības pakete ar kriptovalūtu – raksturojums

Izglītības paketes ar kriptovalūtu ir investīciju rīki, kas paredzēti iesācējiem kriptovalūtas entuziastiem. Tipisks izglītības komplekts ietver e-grāmatas, vebinārus un mācību materiālus, īpašu uzmanību pievēršot tehnoloģijām un “investīcijām no nulles”. Šāda veida produktiem parasti tiek pievienots īpašs kods vai karte, ar kuru var bez maksas saņemt dažas izvēlētās kriptovalūtas vienības, kas atvieglo pirmo operāciju uzsākšanu ar e-monētām.

Ir labi zināms, ka lielākā daļa pakešu piedāvā interesantus, profesionālus mācību materiālus, kas pieejami komplekta ietvaros, un satur plašu informācijas apkopojumu ne tikai par jaunākajām tendencēm ieguldījumos kriptovalūtās, bet arī par ieguldījumiem kopumā. Šīs īpašības padara paketes ar kriptovalūtu par ārkārtīgi vēlamu priekšmetu ikvienam, kurš vēlas sākt savu piedzīvojumu ar ieguldījumiem virtuālajā valūtā.

 

 Stellar… kriptovalūtu nākotne?

Stellar ir virtuāla valūta, kuru eksperti ir atzinuši par ārkārtīgi perspektīvu. Stellar izmanto federālo līgumu algoritmus (Stellar Consensus Protocol), nevis proof-of-work (POW) un saistītos algoritmus, kuru darījumu apstiprināšanai ir nepieciešama monētu ieguve, kā to dara citas e-monētas.

Ripple Labs dibinātājs un ilggadējs kriptovalūtu uzņēmējs Džeds Makkalebs ir visa Stellar Lumen (XLM) tīkla dibinātājs. Būdams neatņemams kriptovalūtu kopienas loceklis, Džeds varēja sadarboties ar nozares ekspertiem, un viņa Stellar projekts saņēma finansējumu no maksājumu uzņēmuma STRIPE. Citas nozīmīgas organizācijas, kas ziedojušas projektam, ir Google, FastForward un BlackRock. Stellar Lumens (XLM) tika palaisti 2014. gada 4. septembrī par cenu 0,0021 USD.

Stellar Lumens tika izveidots ar mērķi atrisināt mērogojamības problēmu, kas saistīta ar blokķēdes tehnoloģiju, un finanšu iestāžu savienošanu, izmantojot blokķēdi. Tāpēc tas ir salīdzinoši lētāks darījumu maksu ziņā un ātrāks apstrādes ātruma ziņā, kas ir īpaši svarīgi, ja runa ir par darbību jaunattīstības valstīs.

Kriptovalūta paketē – stellar pakete

Stellar Pakete ietver izglītojošu materiālu komplektu e-grāmatu, rakstu, biļetenu, konsultāciju, tīmekļa semināru, tiešsaistes apmācību un citu interesantu attīstības rīku formā. Šāda veida produkti ļaus iegūt zināšanas par kriptovalūtām un padziļinātas zināšanas par noteikumiem, kas jāievēro, veicot pirmos ieguldījumus e-monētās. Stellar Starta Paketes mērķis ir sagatavot klientu ieguldījumiem pirms pirmās kriptovalūtas pirkšanas.

Tāpat kā daudzās izglītības paketēs ar kriptovalūtu, arī Stellar Paketes autori savam produktam pievieno bezmaksas kriptovalūtu, kurai var piekļūt, izmantojot īpašu karti ar kodu. Pa tradicionālo pasty nosūtītajā kartē ir kods vietnei, kurā klients atradīs savam kontam piešķirtās Stellar kriptovalūtas vienības. Jāuzsver, ka karte ar kodu ir pievienota katrai Stellar Paketei neatkarīgi no tās vērtības.

 Droša uzglabāšana

Karte ar kodu klientam tiks nosūtīta pa tradicionālo pastu, ar pēcapmaksu, īpaši drošā iepakojumā. To var saņemt tikai pēc tam, kad esat apstiprinājis savu identitāti un veicis samaksu par paketes iegādi. Tas ir paredzēts, lai aizsargātu slepenus kartes datus no pārtveršanas.

Komplektā iekļautajā kartē ir pieteikumvārds un parole, kas ļauj ielogoties privātā profilā virtuālajā makā. Šie dati ir pieejami tikai personai, kas iegādājās paketi. Kartē esošais kods jāuzglabā sausā un drošā vietā (piem. seifā) līdz kriptovalūta tiek pārdota.

Personai, kurai ir karte, ir piekļuve pašreiz uzkrātajiem līdzekļiem kriptovalūtas veidā, tomēr, lai tos izņemtu, nepieciešama papildu pārbaude. Pietiek, ja klients sazinās ar pārdevēju, informē viņu par vēlmi izmaksāt līdzekļus un apstiprina savu identitāti ar norādīto pieteikumvārdu un paroli. Vienību iemaksa izvēlētajā privātā maka adresē notiek nekavējoties.

Pateicoties šai metodei, klientam nav nekavējoties jāveido konts virtuālajā makā vai jāuztraucas par aizsardzību pret hakeriem un zagļiem. Viss, kas ir jādara, ir paslēpt fizisko karti ar savu pieteikuminformāciju un paroli savās mājās. Drošības apsvērumu dēļ kriptovalūtu ieteicams izmaksāt tikai pēc tam, kad esat apguvis investīciju teorētiskos pamatus, kuriem sagatavos paketē iekļautie ieguldījumu materiāli.

 

 Stellar pakete ir krāpnieki? Nepamatotas apsūdzības

Bet no kurienes nāk negatīvas atsauksmes par Stellar Paketi? Diemžēl internetā viegli var atrast ne tikai pozitīvus komentārus, bet arī  izdomātas un   negatīvas atsauksmes.  Tas ir paņēmiens, ko sauc par “čukstu mārketingu”, kas ietver ārpakalpojumus trešām personām, lai radītu “autentiskas” atsauksmes par  zīmolu.  Labs mārketinga speciālists to var izdarīt tā, ka viņa apmaksātais paziņojums neatšķiras no patiesā. Tomēr tam ir nepieciešams darbs, kas parasti nav samērīgs ar kampaņai piešķirto budžetu, tāpēc liela daļa šāda veida  atsauksmju vairumā izsniedz masveidīgi no   neuzticamiem kontiem dažādos forumos vai platformās. Tāpēc tik liels skaits negatīvu atsauksmju par izglītības paketēm ar kriptovalūtu izskatās nepatiesi.

Turklāt viltus ziņas un nepatiesas atsauksmes par zīmoliem ir lieliski piemēroti pozicionēšanai, jo tās rada iespaidu, ka dotā frāze (piem. produkta nosaukums) gūst ārkārtas interesi Internetā. Tādā veidā var kādam kaitēt – pietiek ar to, ka, ievadot zīmola nosaukumu vai no tā atvasinātu frāzi (piem. “stellar pakete atsauksmes“, “atsauksmes par zīmolu x”), pirmajā pozīcijā parādīsies konkurences vietne vai raksts, kurā ir tikai negatīvi komentāri.

Interneta forumos ir samērā viegli pamanīt vismaz dažas nepatiesas atsauksmes. Vietņu gadījumā tas ir nedaudz grūtāk, taču atsevišķu rakstu rūpīga analīze zināmā mērā ļauj pieņemt, ka tiek veikta negatīva kampaņa, kas ietekmē nenojaušošo konkurenci.

 Kā neļaut sevi krāpt?

Diemžēl nav laba veida, kā cīnīties ar viltus atsauksmēm, ja kāds tādu ir ievietojis tiešsaistē. Konkurentu sponsorēta vietne šo rakstu nenoņems pati no sevis, un tiesvedība parasti prasa pārāk ilgu laiku, un pat tad, ja satura dzēšanai būs obligāta negodīgajam zīmolam, reputācija joprojām tiek bojāta. Alternatīvi, var sazināties ar tā servera īpašnieku, kurā tika ievietosa neslavu cēlošais saturs, taču viņš, visticamāk, nevēlēsies iejaukties klienta uzrādītajā saturā, ja vien tas nav acīmredzami nelikumīgs.

Ko darīt, lai pasargātu sevi no šāda veida satura? Ir grūti kaut ko pierādīt, jo parasti nav iespējams izsekot dotās atsauskmes autoram pat no administratora paneļa. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka  atbilstoši “reklamēts” raksts par krāpniecību var piesaistīt vairāk līdzīgu materiālu un lavīnu “trešo personu” komentāru no cilvēkiem, kuri tikai ir izlasījuši rakstu, neņemot vērā tā patiesumu. Forumu un atsauksmju apkopojumu gadījumā var paļauties tikai uz atsaucēm uz moderatoriem, kuri var būtiski palīdzēt pirkto komentāru atlasē.

Ir arī vērts iemācīties ignorēt atsauksmes, kas vienkārši izklausās… pārāk negatīvas. Ja vien nav runa par acīmredzamām blēdībām, pēkšņa negatīvu komentāru pārpilnība tikai dažu dienu laikā vienkārši nav ticama.

Neskatoties uz konkurentu izplatītajiem nepatiesajām atsauksmēm, Stellar Pakete ir unikāls risinājums iesācējiem, apvienojot investīciju teoriju ar pašu valūtu praksi. Komplekts nodrošina piekļuvi apmācībai, kā arī pieredzi ieguldījumu veikšanā Stellar valūtā. Liela šāda veida produkta priekšrocība ir tā, ka klients maksā tikai par mācību materiāliem un kriptovalūtu saņem bez maksas. Tā rezultātā var ātri sākt savu pirmo ieguldījumu un piedzīvojumu ar e-monētām.