Pakett Stellar ja petturid? Konkurentsi meetodid

Krüptoraha investeerimispaketid on algajate investorite jaoks populaarsed tooted, ühendades kursused tasuta krüptorahaga. Paraku leiavad need millegipärast järjest rohkem vastaseid. Kes tunneb huvi Pakett Stellari ebaõnnestumisest ja mida saab selle vastu teha?

Krüptorahaga õppepakett – omadused

Krüptoraha õppepaketid on investeerimisvahendid, mis on mõeldud algajatele krüptoraha harrastajatele. Tüüpiline õppekomplekt sisaldab e-raamatuid, veebiseminare ja koolitusmaterjale, pöörates erilist tähelepanu tehnoloogiale ja “nullinvesteeringule”. Seda tüüpi toote jaoks on tavaliselt lisatud spetsiaalne kood või kaart, millega saab mõne üksuse valitud krüptorahast tasuta kätte, hõlbustases seega e-müntidega esimeste toimingute alustamist.

On üldiselt teada, et enamik pakette pakub huvitavaid ja professionaalseid õppematerjale, mis on paketi osana saadaval ning sisaldavad ulatuslikku teavet mitte ainult uusimate krüptorahadesse investeerimise suundumuste, vaid ka investeerimise kohta üldiselt. Need funktsioonid muudavad krüptoraha paketid äärmiselt soovitavaks kõigile, kes sooviksid alustada oma seiklust investeeringutega virtuaalsesse valuutasse.

 

Stellar… krüptorahade tulevik?

Stellar on virtuaalne valuuta, mille on eksperdid tunnistanud erakordselt tulevikukindlaks. Stellar kasutab föderaalset lepingualgoritmi (Stellar Consensus Protocol) töökindluse (POW) asemel ja sellega seotud algoritme, mis nõuavad tehingute kinnitamiseks müntide kaevandamist, nagu seda teevad teised e-mündid.

Ripple Labsi asutaja ja kauaaegne krüptorahaettevõtja Jed McCaleb on terve Stellar Lumeni (XLM) võrgu asutaja. Olles krüptoraha kogukonna lahutamatu liige, suutis Jed suhelda valdkonna ekspertidega ja tema Stellari projekt sai raha maksefirmalt STRIPE. Teised olulised organisatsioonid, kes on projektile annetanud on Google, FastForward ja BlackRock. Stellar Lumens (XLM) käivitus 4. septembril 2014 hinnaga 0,0021 dollarit.

Stellar Lumens loodi eesmärgiga lahendada plokiahela tehnoloogiaga seotud mastaapsuse probleem ja ühendada finantsasutused plokiahela kaudu. Seetõttu on see tehingutasude osas tunduvalt odavam ja töötlemiskiiruse osas kiirem, mis on eriti oluline arengumaades tegutsemisel.

Pakett stellar – krüptoraha pakendis

Pakett Stellar sisaldab õppematerjalide komplekti e-raamatute, artiklite, infolehtede, konsultatsioonide, veebiseminaride, veebikoolituste ja muude huvitavate arendustööriistade kujul. Seda tüüpi tooted võimaldavad omandada teadmisi krüptovaluutade kohta ja põhjalikke teadmisi reeglitest, mida tuleks järgida esimestel e-müntidesse investeerimistel. Stellar Starter Paketi eesmärk on valmistada klient investeerimiseks ette enne esimese krüptoraha väljamaksmist.

Nagu paljude krüptorahaga õppepakettide puhul, lisavad ka Pakett Stellar autorid oma tootesse tasuta krüptoraha, millele pääseb juurde spetsiaalse koodiga kaardi abil. Traditsioonilise postiga saadetud kaart sisaldab koodi veebilehele, kust klient leiab tema kontole määratud Stellari krüptovaluuta ühikud. Tuleb rõhutada, et koodiga kaart on lisatud igale Pakett Stellarile, olenemata selle väärtusest.

Ohutu hoiustamine

Koodiga kaart saadetakse kliendile spetsiaalselt turvatud pakiga traditsioonilise posti teel. Selle saab alles pärast isiku tuvastamist ja paki ostu eest makse sooritamist. Selle eesmärk on kaitsta kaardil olevaid tundlikke andmeid pealtkuulamise eest.

Paketis olev kaart sisaldab sisselogimist ja parooli, mis võimaldavad virtuaalses rahakotis privaatsele profiilile sisselogimist. Need andmed on kättesaadavad ainult paketi ostnud isikule. Kaardil olevat koodi tuleks hoida kuivas ja turvalises kohas (nt seif), kuni krüptoraha müüakse.

Kaarti hoidev isik saab kogunenud vahendeid näha krüptoraha näol, kuid selle väljavõtmiseks on vaja täiendavat kinnitust. Piisab, kui klient võtab müüjaga ühendust, teavitab teda taganemisvalmidusest ja kinnitab oma sisselogimise ja parooliga oma isiku. Osakute sissemakse valitud isikliku rahakoti aadressile toimub koheselt.

Tänu sellele meetodile ei pea klient kohe virtuaalsele rahakotile kontot seadistama ega muretsema häkkerite ja varaste eest kaitsmise pärast. Kõik, mida peab tegema on füüsilisele kaardile sisselogimise ja parooli oma kodus ära peitma. Turvalisuse kaalutlustel on soovitatav krüptoraha välja võtta alles pärast seda, kui olete omandanud investeerimise teoreetilised alused, mille jaoks valmistavad Teid ette pakendis sisalduvad investeerimismaterjalid.

 

Pakett stellar on pettus? Põhjendamata süüdistused

Aga kust tulevad Pakett Stellari kohta negatiivsed arvamused? Kahjuks leiate internetist hõlpsasti lisaks kaugeleulatuvatele positiivsetele kommentaaridele ka fabritseeritud ja negatiivseid kommentaare. See on tehnika, mida nimetatakse „suusõnaliseks turunduseks” ja mis hõlmab allhanget kolmandatele osapooltele, et tekitada brändi kohta nn „tõelisi” arvamusi. Hea turundaja saab seda teha nii, et tema makstud kommentaar ei erine tegelikust. See nõuab aga töökoormust, mis on tavaliselt kampaaniale eraldatud eelarvega ebaproportsionaalne, nii et suur osa sellist tüüpi arvamustest esitatakse hulgi ebausaldusväärsete kontode kaudu erinevatel foorumitel või platvormidel. Seetõttu tundub nii suur hulk negatiivseid arvamusi krüptorahaga õppepakettide kohta uskumatu.

Lisaks on võltsuudised ja valearvamused brändide kohta ideaalseks positsioneerimiseks, sest need loovad mulje, et antud fraas (nt toote nimi) omab internetis erakordselt suurt huvi. Nii saate kellelegi kahju teha – piisab, kui sisestate kaubamärgi nime või tuletisfraasi (nt “pakett stellar arvamused“, “kaubamärk x arvamused”), kus esimesel positsioonil on konkurendi leht või ainult negatiivseid kommentaare sisaldav artikkel.

Internetifoorumites on suhteliselt lihtne märgata vähemalt mõningaid valesid arvamusi. Veebilehtede puhul on see veidi keerulisem, kuid üksikute artiklite hoolikas analüüs võimaldab mingil määral eeldada läbiviidavat negatiivset kampaaniat, mis mõjutas pahaaimamatut konkurentsi.

 Kuidas mitte petta saada?

Kahjuks pole head viisi võltsarvustuste vastu võitlemiseks, kui keegi on selle veebi üles pannud. Konkurendi toetatud veebileht ei võta artiklit omal soovil maha ja kohtutoimingud võtavad tavaliselt liiga kaua aega ja isegi kui sisu kustutamiseks ja isegi kui ebaaus bränd on kohustatud sisu kustutama, jäävad pildikahjustused ikkagi alles. Teise võimalusena võite pöörduda selle serveri omaniku poole, kuhu laim on postitatud, kuid tõenäoliselt ei taha viimane kliendi esitatud sisusse sekkuda, välja arvatud juhul, kui see on selgelt ebaseaduslik.

Mida siis teha, et end sellist tüüpi sisu eest kaitsta? Raske on midagi tõestada, kuna tavaliselt on võimatu isegi administraatoripaneelilt jälgida antud arvamuse autorit. Väärib siiski märkimist, et korralikult “reklaamitud” pettust käsitlev artikkel võib meelitada rohkem sarnaseid materjale ja laviini “kolmandate isikute” kommentaare, mille postitavad inimesed, kes on ainult antud artiklit lugenud, mõtlemata selle tõepärasusele. Foorumite ja arvamuskogumite puhul võite loota ainult moderaatorite sekkumisele, kes saavad oluliselt kaasa aidata ostetud kommentaaride sõelumisel.

Samuti tasub õppida ignoreerima arvamusi, mis lihtsalt kõlavad… liiga negatiivselt. Kui pole tegemist ilmse kelmusega, pole negatiivsete kommentaaride ootamatu hulk vaid mõne päeva jooksul lihtsalt usutav.

Vaatamata konkursi poolt välja antud valedele arvamustele on Pakett Stellar ainulaadne lahendus algajatele, ühendades investeerimise teooria oma valuutade praktikaga. Komplekt pakub juurdepääsu koolitusele ja kogemusi Stellarisse investeerimisel. Seda tüüpi toote suur eelis on see, et klient maksab ainult õppematerjalide eest ja saab krüptoraha tasuta. Selle tulemusena saate kiiresti alustada oma esimest investeeringut ja seiklust e-müntidega.