Balíček Stellar a podvodníci? Metody činnosti konkurence

Kryptoměnové investiční balíčky jsou oblíbené produkty pro začínající investory, které kombinují kurzy s kryptoměnou zdarma. Bohužel z nějakého důvodu nacházejí stále více protivníků. Komu záleží na selhání Balíčku Stellar a co se s tím dá dělat?

Vzdělávací balíček s kryptoměnou – charakteristika

Výukové balíčky s kryptoměnou jsou investiční nástroje určené pro začínající nadšence kryptoměn. Typická výuková sada zahrnuje e-knihy, webináře a školicí materiály se zvláštním zaměřením na technologie a „investice od nuly“. K tomuto typu produktu je obvykle přiložen speciální kód nebo karta, pomocí které můžete zdarma získat několik jednotek vybrané kryptoměny, což usnadňuje zahájení prvních operací s e-coiny.

Je dobře známo, že většina balíčků nabízí zajímavé profesionální školicí materiály, které jsou součástí balíčku, a obsahují rozsáhlý souhrn informací nejen o nejnovějších trendech v investování do kryptoměn, ale také o investování obecně. Díky těmto funkcím jsou balíčky kryptoměn extrémně žádoucí položkou pro každého, kdo by chtěl začít své dobrodružství investováním do virtuální měny.

 

 Stellar… budoucnost kryptoměn?

Stellar je virtuální měna, kterou odborníci uznali jako mimořádně perspektivní. Stellar používá algoritmus (Stellar Consensus Protocol) namísto proof-of-work (POW) a související algoritmy, které vyžadují těžbu mincí k ověření transakcí, jako to dělají jiné e-coiny.

Zakladatel Ripple Labs a dlouholetý podnikatel v oblasti kryptoměn Jed McCaleb je zakladatelem celé sítě Stellar Lumen (XLM). Jako nedílný člen komunity kryptoměn se Jed dokázal zapojit k odborníkům z oboru a jeho projekt Stellar získal finanční prostředky od platební společnosti STRIPE. Mezi další důležité organizace, které na projekt přispěly, patří Google, FastForward a BlackRock. Stellar Lumens (XLM) byl spuštěn 4. září 2014 s cenou 0,0021 USD.

Stellar Lumens byl vytvořen s cílem vyřešit problém škálovatelnosti související s blockchainovou technologií a propojení finančních institucí prostřednictvím blockchainu. Proto je relativně levnější, pokud jde o transakční poplatky, a rychlejší, pokud jde o rychlost zpracování, což je zvláště důležité při fungování v rozvojových zemích.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

 Kryptoměna v balíčku – balíček stellar

Balíček Stellar obsahuje sadu vzdělávacích materiálů ve formě e-booků, článků, zpravodajů, konzultací, webinářů, online školení a dalších zajímavých vývojových nástrojů. Tyto typy produktů vám umožní získat znalosti o kryptoměnách a důkladné znalosti pravidel, která by měla být dodržována při prvních investicích do e-coinů. Účelem startovacího balíčku Stellar je připravit klienta na investice před výplatou první kryptoměny.

Stejně jako u mnoha vzdělávacích balíčků s kryptoměnou, autoři balíčku Stellar přidávají ke svému produktu také bezplatnou kryptoměnu, ke které lze přistupovat pomocí speciální karty s kódem. Karta zaslaná klasickou poštou obsahuje kód na webovou stránku, kde zákazník najde jednotky kryptoměny Stellar přiřazené k jeho účtu. Je třeba zdůraznit, že karta s kódem je připojena ke každému balíčku Stellar bez ohledu na jeho hodnotu.

 Bezpečné uchovávání

Karta s kódem bude zákazníkovi zaslána klasickou poštou, na dobírku, ve speciálně zabezpečeném balíčku. Můžete jej vyzvednout až po potvrzení Vaší identity a provedení platby za nákup balíčku. To má chránit citlivá data na kartě před zachycením.

Karta zahrnutá v balíčku obsahuje přihlašovací jméno a heslo, které umožňují přihlášení k soukromému profilu ve virtuální peněžence. Tyto údaje jsou k dispozici pouze osobě, která balíček zakoupila. Kód na kartě by měl být uchováván na suchém a bezpečném místě (např. v trezoru), dokud nebude kryptoměna prodána.

Osoba, která je držitelem karty, může zobrazit aktuálně nashromážděné prostředky ve formě kryptoměn, ale k jejich výběru je nutné další ověření. Zákazníkovi stačí kontaktovat prodejce, informovat ho o záměru zaplatit a potvrdit svou totožnost zadaným přihlašovacím jménem a heslem. Zpeněžení jednotek na zvolenou adresu soukromé peněženky proběhne okamžitě.

Díky této metodě si zákazník nemusí okamžitě zřídit účet na virtuální peněžence nebo si dělat starosti s ochranou před hackery a zloději. Jediné, co musíte udělat, je skrýt svou fyzickou kartu s přihlašovacím jménem a heslem ve svém domě. Z bezpečnostních důvodů se doporučuje vybrat si kryptoměnu až poté, co zvládnete teoretické základy investování, kterými Vás mají provést investiční materiály obsažené v balíčku.

 

Balíček stellar je podvod? Nepodložená obvinění

Odkud však pocházejí negativní názory na balíček Stellar? Bohužel na internetu snadno najdete nejen dalekosáhlé pozitivní komentáře, ale také vymyšlené a negativní recenze. Jedná se o techniku ​​zvanou „ústní marketing“, která zahrnuje outsourcing třetích stran za účelem vytváření „skutečných“ názorů na značku. Dobrý markeťák to dokáže udělat tak, že jeho zaplacený komentář je k nerozeznání od skutečného. To však vyžaduje pracovní vytížení, které je obvykle nepřiměřené rozpočtu přidělenému kampani, takže velké procento tohoto typu stanoviska je vydáváno hromadně prostřednictvím nespolehlivých účtů na různých fórech nebo platformách. Proto také tak velké množství negativních názorů na vzdělávací balíčky s kryptoměnou vypadá nevěrohodně.

Falešné zprávy a falešné názory na značky jsou navíc ideální pro umístění, protože vyvolávají dojem, že daná fráze (např. název produktu) má na internetu výjimečný zájem. Tímto způsobem můžete někomu ublížit – stačí, že se při zadávání názvu značky nebo odvozené fráze (např. „balíček stellar recenze“, „názory na značku x“) zobrazí na první pozici stránku konkurenta nebo článek obsahující pouze negativní komentáře.

Je relativně snadné rozpoznat alespoň některé z falešných názorů na internetových fórech. V případě webových stránek je to o něco obtížnější, ale pečlivá analýza jednotlivých článků umožňuje do jisté míry předpokládat probíhající negativní kampaň, která ovlivnila nic netušící konkurenci.

 Jak se nenechat oklamat?

Bohužel neexistuje dobrý způsob, jak bojovat s falešnými recenzemi, pokud je někdo zveřejnil online. Web sponzorovaný konkurencí článek z vlastní vůle nezruší a právní kroky obvykle trvají příliš dlouho, a když je ke smazání obsahu nepoctivá značka donucena, poškození pověsti stále přetrvává. Případně můžete kontaktovat vlastníka serveru, na kterém byla pomluva zveřejněna, ale ten pravděpodobně nebude chtít zasahovat do obsahu prezentovaného klientem, pokud to není jednoznačně nezákonné.

Co dělat, abyste se chránili před tímto typem obsahu? Je těžké něco dokázat, protože autora dané recenze je obvykle nemožné vystopovat ani z administrátorského panelu. Stojí však za zmínku, že řádně „propagovaný“ článek o podvodu může přilákat více podobných materiálů a lavinu komentářů „z třetí ruky“ vydaných lidmi, kteří si pouze přečetli daný článek, aniž by přemýšleli o jeho pravdivosti. V případě fór a jednotek názorů lze počítat pouze s obrácením se na moderátory, kteří mohou významně pomoci při ověřování zakoupených komentářů.

Také stojí za to naučit se ignorovat názory, které prostě znějí… příliš negativně. Pokud se nejedná o zjevný podvod, náhlá záplava negativních komentářů během několika dní jednoduše není důvěryhodná.

Navzdory falešným názorům vydaným konkurencí je balíček Stellar jedinečným řešením pro začátečníky, kombinující teorii investování s praxí vlastních měn. Sada poskytuje přístup k tréninku i zkušenostem s investováním v Stellar. Velkou výhodou tohoto typu produktu je, že zákazník platí pouze za výukové materiály a kryptoměnu dostává zdarma. Díky tomu můžete rychle zahájit svou první investici a začít své dobrodružství s e-coiny.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat