Pakett Stellar … klientide arvamused

Stellar Lumen on nii plokiahela võrk kui ka krüptoraha. Lumen, mida tähistab börsi sümbol (XLM) on kohalik Stellari token (digitaalne valuuta), mida investorid peavad äärmiselt tulevikku vaatavaks. Kas Stellarasse tasub investeerida ja kui, siis kuidas seda teha?

Krüptovaluuta Stellar

Stellar erineb mõnevõrra BTC-st ja selle kahvlitest Litecoin (LTC) ja Dash (DASH), kuna see kasutab föderaalse lepingu algoritmi (Stellar Consensus Protocol) tööde tõestamise (POW) ja seotud algoritmide asemel, mille kinnitamiseks on vaja müntide kaevandamise tehingut.

Kauaaegne krüptoraha kaupleja Jed McCaleb on laialdaselt tunnustatud Stellar Lumeni (XLM) asutaja. Olles krüpto- ja plokiahelate kogukonna lahutamatu liige, suutis ta suhelda tööstuse ekspertidega ning Stellari projekt sai raha makseettevõttelt STRIPE. Teised projektile annetanud organisatsioonid on Google, FastForward ja BlackRock. Stellar Lumens (XLM) alustas kauplemist 4. septembril 2014 hinnaga 0,0021 dollarit, selgub CoinTelegraphilt võetud andmetest.

Stellar Lumens loodi eesmärgiga lahendada plokiahela tehnoloogiaga seotud mastaapsuse probleem ja ühendada finantsasutused plokiahela kaudu. Seetõttu on see tehingutasude osas suhteliselt odavam ja kiirem töötlemiskiiruse poolest, mis on eriti oluline arengumaades tegutsemisel.

XLM-i tehingukulud on nullilähedased (0,000004 dollarit). Sama ei saa öelda Ethereumi (ETH) kohta, mille tasud (16,01 dollarit) suruvad kasutajaid teiste altcoinide nagu Tron (TRX), Cardano (ADA) või ahelatevaheliste platvormide, Polkadot (DOT) poole.

Lisaks on Stellari töötlemiskiirus üks parimaid kogu krüptoraha ja plokiahela tehnoloogiaruumis, muutes selle ülimalt tõhusaks. See on võimalik, kuna Lumen Transfer (XLM) ei vaja kaevurite nõusolekut, mis aitab tagada suhteliselt kiiremaid tehinguaegasid. Stellari võrk suudab töödelda 1000 kuni 5000 tehingut sekundis (TPS). Seetõttu on XLM-i tehingud 100–500 korda kiiremad kui Bitcoini (BTC) ja 50–250 korda kiiremad kui Ethereumi puhul.

XLM on noteeritud mitmetes krüptovaluutabörsides ja maaklermajades, mis muudab selle kauplemise lihtsaks. Selle valuuta saatmine on ka uskumatult lihtne, kuna arvukad valuutakonverterid konverteerivad XLM-i, mis võimaldab sujuvat ja turvalist kauplemist.

 

 Krüptovaluuta pakett – populaarne ostuvorm

Juba mõnda aega on võimalik Stellar krüptoraha saada populaarsete koolituspakettide osana. Need on nn krüptorahaga hariduspaketid. Sellised õppekomplektid hõlmavad e-raamatuid, veebiseminare ja koolitusmaterjale, mis on mõeldud amatöörinvestoritele, kellel on eriline huvi krüptorahade vastu. Seda tüüpi tootele on kõige sagedamini lisatud spetsiaalne kood või kaart, millega saab omandada mõne valitud krüptoraha ühiku tasuta, mis muudab investeeringu alustamise lihtsamaks.

Väärib märkimist, et enamik pakette pakub huvitavaid ja professionaalseid pakkematerjalina pakutavaid koolitusmaterjale ning sisaldab ulatuslikku teavet mitte ainult uusimatest e-müntidesse investeerimise suundumustest, vaid ka investeerimisest üldiselt. Need funktsioonid muudavad krüptoraha paketid äärmiselt soovitavaks esemeks kõigile, kes tahavad alustada oma seiklust investeeringutega virtuaalsesse valuutasse.

 

Pakett Stellar – haridus

Ei saa eitada, et tänapäeval on turult võimalik leida huvitavamaid õppepakette kui mõni aasta tagasi. Huvi virtuaalsete valuutade ja investeeringute vastu kasvab jätkuvalt, mis tähendab, et inimesed otsivad pandeemia ajal alternatiive ja pikad kodus veedetud tunnid julgustavad paljusid huvi tundma finantsharidusega seotud teemade vastu. Sellist võimalust pakuvad õppepaketid, sealhulgas uusim seda tüüpi toode – Pakett Stellar.

See pakett sisaldab mitmeid õppematerjale e-raamatute, artiklite, infolehtede, konsultatsioonide, veebiseminaride, veebikoolituste ja muude saadaolevate arendusvahendite kujul. Need materjalid võimaldavad omandada põhiteadmisi ja põhjalikke teadmisi reeglitest, mida tuleks e-müntidesse investeerimisel järgida. Tänu sellele saab klient enne investeerimismaailma sisenemist korralikult ette valmistuda.

Nagu enamiku krüptorahaga hariduspakettide puhul, keskenduvad ka Pakett Stellar autorid koolitusele tasuta krüptoraha lisamisele, kuhu pääseb juurde spetsiaalsete kaartide abil. See kaart on võti veebilehele, kust klient leiab tema kontole määratud Stellari krüptoraha ühikud täiesti tasuta. Komplekti suur eelis on see, et koodiga kaart kinnitatakse igale Pakett Stellarile, olenemata selle väärtusest. See sisaldab sellele kontole sisselogimist ja parooli, kuhu krüptoraha ühikud on salvestatud ja mille saab paketi omanik igal ajal välja võtta. Konto juurde pääseb ainult seda haldav vahendaja ja klient.


 Pakett Stellar – investeerimine

Koodiga kaart saadetakse kliendile traditsioonilise posti teel, vastuvõtmisega, spetsiaalselt turvatud pakendis. Selle saab alles pärast identiteedi kinnitamist ja paki ostu eest tasumist. Selle eesmärk on kaitsta kaardil olevaid tundlikke andmeid pealtkuulamise eest.

Kaardil on sisselogimine ja parool, mis võimaldab kliendil oma virtuaalse rahakoti privaatsesse profiili sisselogimist. Need andmed on kättesaadavad ainult paketi ostnud isikule. Kaardil olevat koodi tuleks hoida krüptoraha müümiseni kuivas ja turvalises kohas (nt seif).

Kui klient otsustab, et on aeg investeeringust raha välja võtta, saab ta kasutada koodiga kaarti. Kaarti omaval isikul on juurdepääs seni kogunenud vahenditele krüptorahade näol, kuid selle väljavõtmiseks on vaja täiendavat kontrolli. Piisab, kui klient võtab ühendust müüjaga, teavitab teda soovist raha välja võtta ja kinnitab oma sisselogimise ja parooliga enda omandit. Ühikute väljamakse valitud isikliku rahakoti aadressile toimub koheselt.

See investeerimismeetod on krüptorahade hankimiseks ja säilitamiseks lihtne ja turvaline alternatiiv. Veelgi enam, tänu sellele ei pea klient kohe virtuaalsele rahakotile kontot seadistama ega muretsema häkkerite ja varaste eest kaitsmise pärast. Tuleb vaid oma kodus füüsilise kaardi sisselogimine ja parooli ära peita. Turvalisuse kaalutlustel on soovitatav krüptoraha välja võtta alles siis, kui olete omandanud investeerimise teoreetilised alused, mis valmistavad teid ette Stellari krüptorahasse investeerimima paketis sisalduvate haldamismaterjalide kaudu.

 

Pakett Stellar ja klientide arvamused

Nagu enamikul õppepakettidel on ka Pakett Stellar arvamused lihtsad jnii populaarse meetodi õppematerjalide kohta kui ka tasuta krüptoraha hankimise suhtes. Sel põhjusel võib selle toote kohta leida palju kommentaare nii krüptoraha ajaveebide kui ka klientide seas. Tundub, et enamik Pakett Stellari ostnud inimesi väljendab selle kohta väga positiivseid arvamusi.

  • Koolitusmaterjalid on väga kvaliteetsed, mul on õnnestunud kõik omastada, krüptoraha seedida ja koguda… saan alustada edasisi investeeringuid

Nick: Naima 

  • See, kuidas krüpto sain, hirmutas mind küll veidi, kuid tänu sellele ei pea ma tegelema tehniliste asjadega, millest ma eriti ei tea, nii et mul on siiski positiivne arvamus. Pealegi sain paki pealt raha teenida.

 Nick: Pielle 

  • ma juba enne tahtsin stellarisse investeerimist alustada ja nüüd sain pakid ja koodiga kaardi, müüja rääkis ja seletas kõik ära, tundus okei. Väga huvitavad e-raamatud, nii et sirvige materjale kiiresti

Nick: Olle

  • olen sarnaseid pakette juba näinud ja ilmselt on saadaval juba aastaid, aga kuna see nii kaua turul püsib ei saa eitada ka nende tõhusust. Saate koos krüptohariduse – üsna okei pakkumine

Nick: Nemee

Pakett Stellar on ainulaadne lahendus algajatele, ühendades investeerimise teooria praktikaga oma valuutade näol. Komplekt pakub juurdepääsu koolitusele ja kogemusi Stellarasse investeerimisel. Seda tüüpi toote suur eelis on see, et klient maksab ainult õppematerjalide eest ja saab tasuta krüptoraha. Selle tulemusena saab kiiresti alustada oma esimest investeeringut ja seiklust e-müntidega.