Stellar pakete … atsauksmes no klientiem

Stellar Lumen ir gan blokķēdes tīkls, gan kriptonauda. Lumen, ko attēlo biržas simbols (XLM), ir natīvais Stellar tokens (digitālā valūta), kuru investori uzskata par ārkārtīgi perspektīvu. Vai ir vērts ieguldīt Stellar valūtā un ja tā – kā to izdarīt?

Stellar kriptovalūta

Stellar nedaudz atšķiras no BTC un tās dakšām, no Litecoin (LTC) un Dash (DASH), jo tā izmanto federālā līguma algoritmu (Stellar Consensus Protocol), nevis proof-of-work (POW) un saistītos algoritmus, kuriem darījumu validēšanai nepieciešama monētu ieguve.

Ilggadējs kriptovalūtu tirgotājs Džeds Makkalebs ir plaši atzīts par Stellar Lumen (XLM) dibinātāju. Būdams neatņemams kriptogrāfijas un blokķēdes kopienas loceklis, viņš varēja sadarboties ar nozares ekspertiem, un Stellar projekts saņēma finansējumu no maksājumu uzņēmuma STRIPE. Citas organizācijas, kas ziedojušas projektam, ir Google, FastForward un BlackRock. Stellar Lumens (XLM) sāka tirdzniecību 2014. gada 4. septembrī par cenu 0,0021 USD, saskaņā ar datiem no CoinTelegraph.

Stellar Lumens tika izveidots ar mērķi atrisināt mērogojamības problēmu, kas saistīta ar blokķēdes tehnoloģiju, un finanšu iestāžu savienošanu, izmantojot blokķēdi. Tāpēc tas ir salīdzinoši lētāks darījumu maksu ziņā un ātrāks apstrādes ziņā, kas ir īpaši svarīgi, ja runa ir par darbību jaunattīstības valstīs.

XLM darījumu izmaksas ir tuvu nullei (0,000004 USD). To nevar teikt par Ethereum (ETH), kura maksa (16,01 USD) mudina lietotājus virzīties uz citiem altkoiniem, piemēram, Tron (TRX), Cardano (ADA) vai starpķēžu platformu Polkadot (DOT).

Turklāt Stellar apstrādes ātrums ir viens no labākajiem visā kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju jomā, padarot to ārkārtīgi efektīvu. Tas ir iespējams, jo Lumen transferam (XLM) nav nepieciešams maineru apstiprinājums, kas palīdz nodrošināt salīdzinoši ātrāku darījumu laiku. Stellar tīkls var apstrādāt 1000 līdz 5000 darījumus sekundē (TPS). Tā rezultātā XLM darījumi ir 100 līdz 500 reizes ātrāki nekā Bitcoin (BTC) un 50 līdz 250 reizes ātrāk nekā Ethereum.

XLM ir iekļauts vairākās kriptovalūtu biržās un brokeru namos, kas atvieglo tirdzniecību. Šīs valūtas nosūtīšana ir arī neticami vienkārša, jo daudzi valūtas konvertētāji pieņem XLM, padarot to viegli likvīdu netraucēti un droši.

Pakete ar kriptovalūtu – populāra pirkšanas forma

Jau kādu laiku var iegūt kriptovalūtu Stellar kā daļu no populārām apmācību paketēm. Tās ir tā sauktās izglītības paketes ar kriptovalūtu. Šādi mācību komplekti ietver e-grāmatas, vebinārus un mācību materiālus, kas paredzēti investoriem amatieriem, kuriem ir īpaša interese par kriptovalūtām. Šāda veida produktam visbiežāk tiek pievienots īpašs kods vai karte, ar kuru var bez maksas saņemt dažas izvēlētās kriptovalūtas vienības, kas atvieglo investīciju sākšanu.

Ir vērts atzīmēt, ka lielākā daļa pakešu piedāvā interesantus, profesionālus mācību materiālus, kas pieejami paketes ietvaros, un satur plašu informācijas apkopojumu ne tikai par jaunākajām tendencēm ieguldījumos e-monētās, bet arī par ieguldījumiem kopumā. Šīs funkcijas padara kriptovalūtu paketes par ārkārtīgi vēlamu priekšmetu ikvienam, kurš vēlas sākt savu piedzīvojumu ar ieguldījumiem virtuālajā valūtā.


 Stellar pakete – izglītība

Nevar noliegt, ka šodien tirgū ir daudz interesantāku izglītības pakešu nekā vēl pirms dažiem gadiem. Interese par virtuālajām valūtām un investīcijām turpina pieaugt, kas nozīmē, ka pandēmijas laikā cilvēki meklē alternatīvas, un garās stundas mājās mudina daudzus interesēties par tēmām, kas saistītas ar finanšu izglītību. Šādu iespēju piedāvā izglītības paketes, ieskaitot jaunāko šāda veida produktu – Stellar pakete.

Šajā paketē ietilpst virkne izglītības materiālu e-grāmatu, rakstu, biļetenu, konsultāciju, tīmekļa semināru, tiešsaistes apmācības un citu pieejamo attīstības rīku veidā. Šie materiāli ļaus jums iegūt pamatzināšanas un padziļinātas zināšanas par principiem, kas jāievēro, ieguldot e-monētās. Pateicoties tam, klients varēs pienācīgi sagatavoties pirms ienākšanas investīciju pasaulē.

Tāpat kā vairumam izglītības pakešu ar kriptovalūtu, arī Stellar paketes autori koncentrējas uz bezmaksas kriptovalūtas pievienošanu apmācībai, kurai var piekļūt, izmantojot īpašu karti. Šī karte ir tās vietnes atslēga, kurā klients atradīs viņa kontam piešķirtās Stellar kriptovalūtas vienības pilnīgi bez maksas. Komplekta lielā priekšrocība ir tā, ka karte ar kodu ir piestiprināta pie katras Stellar Paketes neatkarīgi no tās vērtības. Tajā ir konta, kurā tiek glabātas kriptovalūtas vienības, pieteikumvārds un parole, kuru paketes īpašnieks var izņemt jebkurā laikā. Piekļuve kontam ir tikai starpniekam, kas to pārvalda, un klientam.


Stellar pakete – ieguldījumi

Karte ar kodu klientam tiks nosūtīta pa tradicionālo pastu, ar pēcapmaksu, īpaši drošā iepakojumā. To var saņemt tikai pēc tam, kad esat apstiprinājis savu identitāti un veicis samaksu par paketes iegādi. Tas paredzēts, lai aizsargātu slepenus kartes datus no pārtveršanas.

Kartei ir pieteikšanās vārds un parole, lai pieteiktos klienta privātajā profilā virtuālajā makā. Šie dati ir pieejami tikai personai, kas iegādājās paketi. Kartē esošais kods jāuzglabā sausā un drošā vietā (piem. seifā), līdz kriptovalūta tiek pārdota.

Kad klients izlemj, ka ir pienācis laiks izmaksāt investīciju, viņš var izmantot karti ar kodu. Personai, kurai ir karte, ir piekļuve pašreiz uzkrātajiem līdzekļiem kriptovalūtu veidā, tomēr, lai tos izņemtu, nepieciešama papildu pārbaude.  Vajag tikai sazināties ar pārdevēju, informēt viņu par vēlmi izmaksāt naudu un apstiprināt savas īpašumtiesības ar norādīto pieteikuminformāciju un paroli. Vienību izmaksa izvēlētajā privātā maka adresē notiek nekavējoties.

Šai ieguldījumu metodei ir vienkāršas un drošas alternatīvas reputācija kriptovalūtu iegūšanai un uzglabāšanai. Vēl jo vairāk, pateicoties tam, klientam nav uzreiz jāveido konts virtuālajā makā vai jāuztraucas par aizsardzību pret hakeriem un zagļiem. Viss, kas jums jādara, ir paslēpt fizisko karti ar savu pieteikuminformāciju un paroli savās mājās. Tomēr drošības apsvērumu dēļ kriptovalūtu ieteicams izņemt tikai pēc tam, kad esat apguvis ieguldīšanas teorētiskos pamatus, kuriem jūs sagatavo materiāli par paketē iekļauto Stellar kriptovalūtas ieguldīšanu un pārvaldīšanu.

 

 Stellar pakete un klientu atsauksmes

Stellar pakete saņem atsauksmes, tāpat kā lielākā daļai izglītības pakešu, kur to uzskata par vienkāršu un populāru mācību materiālu, kā arī bezmaksas kriptovalūtas iegūšanas metodi. Šī iemesla dēļ daudzi komentāri par šo produktu ir atrodami gan kriptovalūtu emuāros, gan starp klientiem. Šķiet, ka lielākā daļa cilvēku, kas iegādājušies Stellar paketi, pauž ļoti pozitīvas atsauksmes par to.

  • Mācību materiāli ir ļoti kvalitatīvi, esmu paspējis visu absorbēt, sagremot un saņemt kriptovalūtu… varu sākt turpmākus ieguldījumus

Niks: Agnese 

  • Kriptovalūtas saņemšanas veids mani nedaudz nobiedēja, taču, pateicoties tam, man nav jārisina tehniskas lietas, par kurām es nezinu, tāpēc man joprojām ir laba atsauksme. Turklāt man izdevās nopelnīt uz paketes.

Niks: Berimi

  • gribēju jau iepriekš sākt ieguldīt stellar valūtā un tagad dabūju paketi un karti ar kodu, pārdevējs piezvanīja un visu paskaidroja, tas likās labi. Ļoti interesantas e-grāmatas, tāds iespaids pēc ātras materiālu pārskatīšanas

Niks: Bogumir

  • es jau esmu redzējis līdzīgas paketes, un, iespējams, tās ir bijušas pieejamas gadiem ilgi, taču ja tās saglabājas tirgū tik ilgi, nevar noliegt to efektivitāti. Saņemat kopā izglītību un kripto – diezgan labs piedāvājums

Niks: Džedais

Stellar pakete ir unikāls risinājums iesācējiem, apvienojot investīciju teoriju ar praksi savu valūtu veidā. Komplekts nodrošina piekļuvi apmācībai, kā arī pieredzi ieguldījumu veikšanā ar Stellar valūtu. Liela šāda veida produkta priekšrocība ir tā, ka klients maksā tikai par mācību materiāliem un kriptovalūtu saņem bez maksas. Tā rezultātā var ātri sākt savu pirmo ieguldījumu un piedzīvojumu ar e-monētām.