„Stellar” paketas … klientų atsiliepimai

„Stellar Lumen“ yra ir „blockchain“ tinklas, ir kriptovaliuta. „Lumen“, kurį žymi vertybinių popierių biržos simbolis (XLM), yra gimtasis „Stellar“ žetonas (skaitmeninė valiuta), kurį investuotojai laiko itin perspektyviu. Ar verta investuoti į „Stellar“ ir jei taip – kaip tai padaryti?

 „Stellar” kriptovaliuta

„Stellar“ šiek tiek skiriasi nuo BTC ir jo šakų „Litecoin“ (LTC) ir „Dash“ (DASH), nes vietoj proof-of-work (POW) ir susijusių algoritmų, kurių sandoriams patvirtinti reikia monetų gavimo, naudojamas federalinių sutarčių algoritmas („Stellar Consensus Protocol“).

Ilgametis kriptovaliutų prekybininkas Jedas McCalebas yra plačiai pripažintas „Stellar Lumen“ (XLM) įkūrėju. Būdamas neatsiejamu kripto ir „blockchain” grandinės bendruomenės nariu, jis galėjo bendrauti su pramonės ekspertais, o „Stellar“ projektas gavo finansavimą iš mokėjimo bendrovės „STRIPE“. Kitos organizacijos, rėmusios projektą, yra „Google“, „FastForward“ ir „BlackRock“. Pagal „CoinTelegraph“ duomenis „Stellar Lumens“ (XLM) pradėjo prekiauti 2014 m. rugsėjo 4 d. 0,0021 USD kaina.

„Stellar Lumens“ buvo sukurtas siekiant išspręsti mastelio problemą, susijusią su „blockchain“ technologija, ir prijungti finansų įstaigas per „blockchain“ grandinę. Todėl jis yra santykinai pigesnis pagal sandorių mokesčius ir greitesnis pagal apdorojimo greitį, o tai ypač svarbu, kai reikia veikti besivystančiose šalyse.

XLM sandorio išlaidos yra artimos nuliui (0,000004 USD). To negalima pasakyti apie „Ethereum“ (ETH), kurio mokesčiai (16,01 USD) skatina vartotojus link kitų altcoinų, tokių kaip „Tron“ (TRX), „Cardano“ (ADA) ar cross-chain platformos, „Polkadot“ (DOT).

Be to, „Stellar“ apdorojimo greitis yra vienas geriausių visoje kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijų erdvėje, todėl jis yra itin efektyvus. Tai įmanoma, nes lumenų perkėlimas (XLM) nereikalauja kalnakasių patvirtinimo, o tai padeda užtikrinti santykinai greitesnį operacijų laiką. „Stellar“ tinklas gali apdoroti 1 000–5 000 operacijų per sekundę (TPS). Todėl XLM operacijos yra 100–500 kartų greitesnės nei „Bitcoin“ (BTC) ir 50–250 kartų greitesnės nei „Ethereum“.

XLM yra įtrauktas į kelias kriptovaliutų biržas ir brokerių namus, o tai leidžia lengvai prekiauti. Šios valiutos siuntimas taip pat yra nepaprastai lengvas, nes daugybė valiutos keitiklių konvertuoja XLM, todėl lengva prekiauti sklandžiai ir saugiai.

 

Užsisakykite paketą

Išmokite investuoti

 

Paketas su kriptovaliuta – populiari uždarbio forma

Kurį laiką kriptovaliutą „Stellar“ galite gauti kaip populiarių mokymo paketų dalį. Jie yra vadinami mokomieji paketai su kriptovaliuta. Tokie mokomieji rinkiniai apima elektronines knygas, internetinius seminarus ir mokomąją medžiagą, skirtą investuotojams mėgėjams, ypač besidomintiems kriptovaliutomis. Prie šio tipo produkto dažniausiai pridedamas specialus kodas ar kortelė, su kuria galite nemokamai gauti kelis pasirinktos kriptovaliutos vienetus, o tai palengvina investicijų pradžią.

Verta paminėti, kad daugumoje paketų siūloma įdomi, profesionali mokymo medžiaga, prieinama kaip paketo dalis, ir joje pateikiama plati informacijos santrauka ne tik apie naujausias investavimo į elektronines monetas, bet ir apskritai investavimo tendencijas. Dėl šių funkcijų kriptovaliutų paketai nepaprastai pageidaujami tiems, kurie norėtų pradėti savo nuotykius investuodami į virtualią valiutą.

 

Užsisakykite paketą

Išmokite investuoti


 „Stellar” paketas – švietimas

Negalima paneigti, kad šiandien rinkoje yra įdomesnių švietimo paketų nei prieš keletą metų. Susidomėjimas virtualiomis valiutomis ir investicijomis toliau auga, o tai reiškia, kad pandemijos metu žmonės ieško alternatyvių sprendimų, o ilgos valandos namuose skatina daugelį domėtis su finansiniu švietimu susijusiomis temomis. Tokią galimybę siūlo mokomieji paketai, įskaitant naujausią tokio tipo produktą – „Stellar” paketą.

Į šį paketą įeina mokomoji medžiaga, elektroninių knygų, straipsnių, informacinių naujienlaiškių, konsultacijų, internetinių seminarų, internetinių mokymų ir kitų turimų kūrimo priemonių forma. Ši medžiaga leis įgyti pagrindinių žinių ir išsamių žinių apie taisykles, kurių reikėtų laikytis investuojant į elektronines monetas. Dėl to klientas galės tinkamai pasiruošti prieš įžengdamas į investavimo pasaulį.

Kaip ir daugumos mokomųjų paketų su kriptovaliuta atveju, „Stellar” paketo autoriai taip pat daugiausia dėmesio skiria nemokamos kriptovaliutos įtraukimui į mokymą, prie kurio galima gauti prieigą naudojant specialias korteles. Ši kortelė yra raktas į svetainę, kurioje klientas visiškai nemokamai ras jo sąskaitai priskirtus kriptovaliutos vienetus „Stellar“. Didelis rinkinio privalumas yra tai, kad kortelė su kodu yra pritvirtinta prie kiekvieno „Stellar“ paketo, neatsižvelgiant į jo vertę. Jame yra paskyros, kurioje saugomi kriptovaliutos vienetai, prisijungimo vardas ir slaptažodis, kurį paketo savininkas gali bet kada atsiimti. Tik ją valdantis tarpininkas ir klientas turi prieigą prie paskyros.


 „Stellar” paketas – investavimas

Kortelė su kodu klientui bus išsiųsta tradiciniu paštu, apmokant grynaisiais pristatymo metu, specialiai apsaugotoje pakuotėje. Ją galite atsiimti tik patvirtinę savo tapatybę ir sumokėję už paketo pirkimą. Taip siekiama apsaugoti slaptus kortelės duomenis nuo perėmimo.

Kortelėje yra prisijungimo vardas ir slaptažodis, norint prisijungti prie kliento privataus profilio virtualioje piniginėje. Šie duomenys yra prieinami tik asmeniui, įsigijusiam paketą. Kortelės kodas turėtų būti laikomas sausoje ir saugioje vietoje (pvz., seife), kol bus parduota kriptovaliuta.

Klientui nusprendus, kad laikas išgryninti investicijas, jis gali naudoti kortelę su kodu. Asmuo, turintis kortelę, turi prieigą prie šiuo metu sukauptų lėšų kriptovaliutų pavidalu, tačiau norint jas išsimokėti, reikalingas papildomas patikrinimas. Jam pakanka susisiekti su pardavėju, informuoti apie norą išsimokėti ir patvirtinti jo nuosavybę nurodytu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Vienetų išgryninimas pasirinktu asmeninės piniginės adresu įvyksta nedelsiant.

Šis investavimo būdas turi paprastos ir saugios alternatyvos kriptovaliutoms gauti ir saugoti reputaciją. Be to, jo dėka klientui nereikia iš karto susikurti sąskaitos virtualioje piniginėje ar rūpintis apsauga nuo įsilaužėlių ir vagių. Viskas, ką reikia padaryti, tai paslėpti savo fizinę kortelę su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu savo namuose. Vis dėlto, saugumo sumetimais, kriptovaliutą rekomenduojama išsimokėti tik įsisavinus teorinius investavimo pagrindus, kuriems galite paruošti naudodami „Stellar“ kriptovaliutų investicijų ir valdymo mokomąsias medžiagas, pateiktas pakete.

 

Užsisakykite paketą

Išmokite investuoti

 

„Stellar” paketas ir klientų atsiliepimai

„Stellar” paketas turi atsiliepimų, kaip ir daugelis mokomųjų paketų, tai paprastas ir populiarus mokymo medžiagos gavimo būdas, taip pat nemokama kriptovaliuta. Dėl šios priežasties daugybę komentarų apie šį produktą galima rasti tarp kriptovaliutų tinklaraščių ir klientų. Panašu, kad dauguma žmonių, įsigijusių „Stellar” paketą, reiškia labai teigiamą nuomonę apie jį.

  • Mokymo medžiaga yra labai kokybiška, man pavyko viską įsisavinti, suvirškinti ir atsiimti kriptovaliutą… Galiu pradėti tolesnes investicijas

Nick: Jurgis 

  • Kripto atsiėmimo būdas mane šiek tiek išgąsdino, tačiau jo dėka man nereikia spręsti techninių reikalų, apie kuriuos aš nežinau, todėl vis tiek turiu gerą nuomonę. Be to, man pavyko užsidirbti su paketu.

 Nick: Kajus 

  • Norėjau pradėti investuoti į stellar anksčiau, o dabar gavau paketus ir kortelę su kodu, pardavėjas susisiekė su manimi ir viską paaiškino, atrodė, kad viskas ok. Labai įdomios elektroninės knygos, taip greitai peržvelgus

Nick: Lukas 

  • Aš jau mačiau panašių pakuočių ir tikriausiai jų buvo galima įsigyti daugelį metų, tačiau jei tiek daug išlieka rinkoje, negalima paneigti jų veiksmingumo. Gaunate kripto švietimą kartu – visai neblogas pasiūlymas.

Nick: Nojus 

 

Užsisakykite paketą

Išmokite investuoti

 

„Stellar“ paketas yra unikalus sprendimas pradedantiesiems, derinantis investavimo teoriją su praktika savo valiutų forma. Rinkinys suteikia prieigKą prie mokymų ir patirties investuojant į „Stellar“. Didelis šio tipo produkto privalumas yra tas, kad klientas moka tik už mokomąją medžiagą ir kriptovaliutą gauna nemokamai. Todėl galite greitai pradėti savo pirmąją investiciją ir pradėti nuotykius naudodamiesi elektroninėmis monetomis.