Balíček Stellar… názory mezi klienty

Stellar Lumen je síť blockchain a zároveň kryptoměna. Lumen reprezentovaný burzovním symbolem (XLM) je nativní token Stellaru (digitální měna), kterému investoři přisuzují výjimečně slibnou budoucnost. Vyplatí se investovat do Stellar a pokud ano – jak to udělat?

Kryptoměna Stellar

Stellar se poněkud odlišuje od BTC a jeho forků, Litecoinu (LTC) a Dashe (DASH), protože využívá algoritmus Federativní byzantské dohody (Stellar Consensus Protocol) místo proof-of-work (POW) a souvisejících algoritmů, které vyžadují vytěžení mincí pro validaci transakce.

Dlouholetý podnikatel v kryptoměnách Jed McCaleb je všeobecně považován za zakladatele Stellar Lumen (XLM). Jako integrální člen komunity krypto a blockchain byl schopen spolupracovat s experty v oboru, a projekt Stellar získal financování od platební firmy STRIPE. Jiné organizace, které projekt sponzorovaly, jsou Google, FastForward a BlackRock. Se Stellar Lumens (XLM) se začalo obchodovat 4. září 2014 s cenou 0,0021 USD, podle údajů stažených z CoinTelegraph.

Stellar Lumens byl vytvořen za účelem vyřešit problém škálovatelnosti spojený s technologií blockchain a spojování finančních institucí prostřednictvím blokového řetězce. Proto je poměrně levnější z hlediska transakčních poplatků a rychlejší z hlediska rychlosti zpracovávání, což je obzvláště důležité v případě nutnosti působit v rozvojových zemích.

Náklady na transakci XLM se blíží nule (0,000004 USD). To samé nelze říci o Ethereum (ETH), jehož poplatky (16,01 USD) ženou uživatele k jiným altcoinům, jako je Tron (TRX), Cardano (ADA) nebo platformy cross-chain, Polkadot (DOT).

Navíc rychlost zpracování Stellar je jednou z nejlepších v celém prostoru kryptoměn a technologie blockchain, což tuto měnu činí nesmírně výkonnou. Je to možné, protože převod lumenů (XLM) nevyžaduje souhlas horníků, což pomáhá zajistit poměrně rychlejší čas transakce. Síť Stellar může obsluhovat 1000 až 5000 transakcí za sekundu (TPS). Ve výsledku jsou transakce XL 100 až 500krát rychlejší než Bitcoin (BTC) a 50 až 250krát rychlejší než Ethereum.

XLM je kótován na několika burzách kryptoměn a v makléřských kancelářích, což usnadňuje obchodování. Odesílání této měny je nesmírně snadné, protože četné konvertory měn uvádějí XLM, což usnadňuje plynulé a bezpečné provedené transakce.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

 Balíček s kryptoměnou – oblíbená forma nákupu

Už po nějakou dobu je možné získat kryptoměnu Stellar v rámci oblíbených školících balíčků. Jsou to tzv. vzdělávací balíčky s kryptoměnou. Takovéto vzdělávací sady obsahují e-booky, webináře a školící materiály určené pro investory-amatéry, kteří se obzvláště zajímají o kryptoměny. K produktům tohoto druhu je nejčastěji přiložen speciální kód nebo karta, s jejichž pomocí lze převzít jako bonus zdarma několik jednotek vybrané kryptoměny, což usnadňuje zahájení investování.

Za zdůraznění stojí, že většina balíčků nabízí zajímavé, profesionální školící materiály dostupné v rámci balíčku a obsahuje obsáhlé kompendium informací nejen o nejnovějších trendech v investování do e-platidel, ale také o investování obecně. Díky těmto vlastnostem jsou balíčky s kryptoměnou výjimečně žádoucí volbou pro každého, kdo by chtěl začít své dobrodružství s investicemi do virtuální měny.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 


 Balíček Stellar – vzdělávání

Nelze popřít, že v tento okamžik lze na trhu najít více zajímavých edukačních balíčků než před několika lety. Zájem o virtuální měny a investice stále roste, což znamená, že lidé hledají alternativní řešení v době pandemie, a dlouhé hodiny trávené doma vedou k zájmu o témata z oblasti finančního vzdělání. Takové možnosti poskytují právě vzdělávací balíčky, včetně nejnovějšího produktu tohoto typu – Balíčku Stellar.

Tento balíček obsahuje řadu vzdělávacích materiálů v podobě e-booků, článků, newsletterů, konzultací, webinářů, online školení a jiných dostupných rozvojových nástrojů. Tyto materiály umožňují získat základní vědomosti a hloubkově poznat pravidla, jimiž je dobré se řídit během investování do e-platidel. Díky tomu se bude moci klient správně připravit, než vstoupí do světa investování.

Jako ve většině případů vzdělávacích balíčků s kryptoměnou i autoři Balíčku Stellar sázejí na to, že ke školení přidali bezplatnou kryptoměnu, k níž lze získat přístup s pomocí speciální karty. Tato karta je klíč ke stránce, kde klient najde jednotky kryptoměny Stellar přiřazené k jeho účtu zcela zdarma. Velkou předností této kombinace je, že karta s kódem je přiložena ke každému Balíčku Stellar nezávisle na jeho hodnotě. Obsahuje přihlašovací jméno a heslo k účtu, na němž jsou uloženy jednotky kryptoměny, které si může majitel balíčku nechat kdykoliv vyplatit. K účtu má přístup jen prostředník, který ho spravuje, a klient.


Balíček Stellar – investování

Karta s kódem bude odeslána klientovi tradiční poštou, na dobírku, ve speciálně chráněném balíčku. Převzít ho lze jen po potvrzení identity a provedení platby za zakoupení balíčku. To má za cíl ochranu citlivých údajů na kartě před zachycením.

Na takovéto kartě se nachází přihlašovací jméno a heslo umožňující přihlášení k soukromému profilu klienta na virtuální peněžence. Tyto údaje jsou dostupné výhradně osobě, která si zakoupila balíček. Kód na kartě je třeba uložit na suchém a bezpečném místě (např. v trezoru), do doby prodeje kryptoměny.

Když klient uzná, že přišel čas na zpeněžení investice, může využít kartu s kódem. Osoba, která má k dispozici kartu, má náhled do aktuálně shromážděných prostředků v podobě kryptoměny, ale pro jejich vyplacení je zapotřebí další ověření. Stačí, že kontaktujete prodávajícího, informujete ho o úmyslu vybrat si je a potvrdíte své vlastnictví uvedením přihlašovacího jména a hesla. Zpeněžení jednotek na vybranou adresu soukromé peněženky proběhne okamžitě.

Tento způsob investování se těší hodnocení, jako jednoduché a bezpečné alternativy získání a uložení kryptoměny. Navíc si díky ní klient nemusí hned zakládat účet ve virtuální peněžence, ani si dělat starosti s ochranou před hackery a zloději. Stačí, že si schová svou fyzickou kartu s přihlašovacím jménem a heslem u sebe doma. Doporučuje se ale si z bezpečnostních důvodů kryptoměnu vybrat teprve po zvládnutí teoretických základů investování, na což mají připravit v balíčku obsažené materiály o investicích a spravování kryptoměny Stellar.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

Balíček Stellar názory klientů

Názory na Balíček Stellar se u jako většiny vzdělávacích balíčků shodují, jde o jednoduchou a oblíbenou metodu získávání školících materiálů a také bezplatné kryptoměny. Z tohoto důvodu lze jak mezi klienty, tak i na kryptoměnových blozích najít mnoho komentářů k tomuto produktu. Zdá se, že většina osob, které si zakoupily Balíček Stellar, k němu vyjadřuje velice pozitivní recenze.

  • Školící materiály jsou velice vysoké kvality, podařilo se mi vše vstřebat, strávit a převzít kryptoměnu… mohu začít s další investicí.

Nick: Petr

  • Způsob převzetí krypto mě trochu zarazil, ale díky němu si nemusím dělat hlavu s technickými záležitostmi, ve kterých se nevyznám, ale přesto mám dobrý názor. Kromě toho se mi na balíčku podařilo vydělat.

Nick: Czeslav 

  • já jsem chtěl už dříve začít investovat do stellaru a teď jsem dostal balíčky a kartu s kódem, ozval se prodejce a vše vysvětlil, zdálo se mi to v pohodě. Moc zajímavé e-booky, co jsem si v rychlosti prohlédl materiály

Nick: Michael 

  • podobné balíčky jsem už viděl a jsou asi dostupné už pár let, ale když se na trhu drží tak dlouho, nedá se jim asi upřít účinnost. Dostanete najednou vzdělání a krypto – celkem fajn nabídka

Nick: Karel 

Balíček Stellar je výjimečné řešení pro začátečníky, které v sobě spojuje teorii investování s praxí v podobě vlastní měny. Sada zajišťuje přístup ke školení a také umožňuje získat zkušenosti s investováním do Stellaru. Rozhodně velkou výhodou produktů tohoto typu je to, že klient platí výhradně za vzdělávací materiály, kryptoměna se získává jako bonus zdarma. Ve výsledku lze rychle začít s první investicí a zahájit vlastní dobrodružství ve světě e-platidel.