Güvenli ve ücretsiz muhafaza – Stellar erişim kodu kartı nedir?

Yenilikçi teknolojiler birçok olanağın yanı sıra belirli gereklilikleri de beraberinde getirirler. Buna en iyi örnek, dijital para piyasasında değişimin habercisi olarak görülen bir dijital para birimi olan Stellar‘dır. Bu para biriminin elektronik cüzdanda saklanması ile ilgili bazı şartları bulunmaktadır ve bu şartlar, başlangıç seviye kullanıcılar için zorluk yaratabilirler. Neyse ki, başlangıç seviye yatırımcılar Stellar erişim kodu içeren kartı kullanabilirler. 

Yenilikçi bir çözüm – Stellar erişim kodu kartı

Stellar erişim kodu kartı, dijital para hediyeli eğitim paketinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu kart, setle birlikte gelen dijital paranın ücretsiz bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Hizmeti sağlayan aracı kuruluş, uygun bir e-cüzdan platformunda bir hesap açarak dijital paraları bu hesapta muhafaza etmekle yükümlüdür. Bu sayede, müşterinin sanal cüzdan hizmeti sağlayan bir platform aramasına ve buradaki cüzdana dijital paranın gönderilmesini sağlamasına gerek kalmamaktadır.

Erişim kartında, dijital paranın muhafaza edildiği elektronik cüzdan hesabına giriş yapmayı sağlayan kullanıcı adı ve şifreden oluşan stellar kodu bulunmaktadır. Platform tarafından otomatik olarak oluşturulan kod sadece erişim kartında muhafaza edilmektedir. Bu kart müşterinin belirttiği adrese gönderilir. Gönderiyi teslim almadan önce kimlik gösterilmesi şarttır. Teslim alınan kart, elde edilen Stellar’ı satmaya karar verinceye kadar kuru ve güvenli bir yerde muhafaza edilmelidir.

Stellar erişim kodu kartı pratik olmasının yanı sıra güvenlidir de. Paketle birlikte gelen dijital para, aracının güvenceye aldığı özel bir hesapta muhafaza edilmektedir. Dahası, stellar kodu sadece erişim kodunun üzerinde bulunmaktadır ve dijital ortamda muhafaza edilmemektedir. Bu nedenle hackerların ya da internet hırsızlarının erişimine kapalıdır.

Stellar erişim kodu kartı, dijital paralara yatırımı kolaylaştıran basit, güvenli ve yenilikçi bir çözümdür. Müşterinin hiçbir endişe duymasına gerek yoktur çünkü yapması gereken tek şey, kartı güvenli bir yerde saklamaktır.