Başlangıç seviye yatırımcılar için modern bir dijital para – Stellar Eğitim Paketi

Stellar, büyük şirketler, uluslararası organizasyonlar, uluslararası işletmeler, finans uzmanları ve tüm dünyadan yatırımcılar tarafından kullanılan modern bir platformdur. Her sanayicinin yararlanabileceği yatırım olanakları sayesinde hem profesyonellerin hem de amatörlerin yatırım yapmasını sağlayan bir çözümdür. Amatörler için Stellar Paketi adlı bir ürün oluşturulmuştur.

Gelecek vizyonu – Stellar platformu ve dijital para birimi

Stellar sık sık “iyileştirilmiş Bitcoin”, “Dijital para 2.0” ya da “yeni nesil dijital para” olarak adlandırılmaktadır. Blockchain ağının genişletilmiş bir versiyonuna dayanan ve Stellar Lumens adında kendine ait dijital para birimi bulunan bir platformdur.

Stellar üzerindeki çalışmalar, Stellar Foundation’un kurucuları programcı Jed Caleb, avukat Joyce Kim ve finans uzmanı Patrick Cilloson tarafından 2014 yılında başlatılmıştır. Söz konusu vakıf kurulduktan sonraki beş yıl içerisinde modern bir kaynak koda, uluslararası işlem ağına, merkezi olmayan StellarX borsasına, Lightning Network protokolüne ve Stellar Lumens adı verilen dijital para birimine dayanan modern bir ödeme sistemi oluşturmayı başarmıştır.

Sonuç olarak Stellar, her türlü finans aracı için işlem yapmayı mümkün kılan uluslararası bir platform haline gelmiştir. Sistem, dijital paraların yanı sıra dövizlerin, hisse senetlerinin ve hammaddelerin takasına da izin vermektedir. Bu olanakları sayesinde Stellar tüm dünyadan yatırımcıların ilgi alanına hızlıca girmeyi başarmıştır. Stellar Paketi gibi dijital para hediyeli eğitim paketleri sunan kuruluşlar da bu ilgiden nasibini almıştır.

Dijital para hediyeli eğitim paketi: Stellar Paketi

Dijital paralar hem amatörler, hem de profesyonellerin yatırım yaptıkları popüler bir yatırım aracı haline gelmişlerdir. Amatörler genelde dijital para hediyeli eğitim paketi olarak adlandırılan ürünleri tercih etmektedirler. Stellar’a gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bu dijital para da Stellar Paketi halinde önerilmeye başlanmıştır. 

Dijital para hediyeli eğitim paketinin amacı, profesyonel eğitim materyallerinin yanı sıra müşteriye belirli miktarda dijital para sağlamaktır. Böylece müşterinin hem teorik açından hem de pratik açıdan kendini profesyonel bir yatırımcı gibi hissetmesi sağlanmaktadır. Stellar Paketi de aynı amaca sahiptir.

Pakette e-kitaplar, makaleler, bültenler, danışmanlık hizmetleri, webinarlar, çevrimiçi eğitimler ve diğer gelişim araçları gibi eğitim materyalleri bulunmaktadır. Bu materyaller temel bilgilerin edinilmesinin yanı sıra dijital paralara yatırım ile ilgili kuralların ayrıntılı bir şekilde öğrenilmesini sağlamaktadır. Böylece müşterinin dijital para dünyasına adım atmaya uygun bir şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Eğitim her şey değildir. Paketle birlikte, müşterinin seçmiş olduğu ürün versiyonuna bağlı olarak değişen miktarda dijital para verilmektedir. Bu dijital para ücretsizdir ve amacı, yatırım işlemleri konusunda pratik yapmayı sağlamaktır. Bu paketle birlikte ücretsiz olarak gelen Stellar ayrıca ücretsiz olarak muhafaza edilmektedir. Bu, Stellar erişim kodu içeren bir kart ile mümkün olmaktadır.

Ücretsiz dijital para ve ücretsiz muhafaza – Stellar erişim kodu kartı

Dijital paranın ücretsiz saklanması, tercih edilen e-cüzdanın türüne bağlıdır. Böyle bir cüzdanın bulunması oldukça önemlidir ve bir o kadar da zordur çünkü Stellar bütün şartları karşılayan uygun bir platform gerektirmektedir. Böyle bir seçim, özellikle başlangıç seviye yatırımcılar için, kolay değildir.

Stellar paketi satın alan müşteriler, dijital paralarını nerede ve nasıl muhafaza edecekleri konusunda endişelenmezler çünkü bu işlemler aracı kuruluş tarafından gerçekleştirilir. Aracı kuruluş, bütün şartları sağlayan bir sanal cüzdan seçer, kişisel bir hesap açar ve müşteriye giriş bilgilerinin bulunduğu bir Stellar erişim kodu kartı gönderir. 

Erişim kartının üzerinde Stellar kodu bulunmaktadır. Bu kod, sanal cüzdan platformunda açılan profilin kullanıcı adı ve şifresidir. Stellar paketi satın alınırken sipariş edilen kart, müşterinin vereceği adrese teslim edilir. Özel olarak emniyet altına alınmış bir paket içerisinde posta ile gönderilir. Paketi sadece müşteri teslim alabilir ve teslim alırken kimlik göstermesi zorunludur. Kart sayesinde elde edilen dijital paranın ücretsiz ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi ve müşterinin dijital paraya istediği an erişmesi mümkün olmaktadır.

Stellar Paketi ve hakkındaki görüşler.

Dijital para hediyeli eğitim paketleri, eğitim materyalleri ile birlikte ücretsiz dijital para elde etmek için kullanabileceğiniz kolay ve güvenli bir yöntemdir. Dijital paralara yatırım oldukça karmaşık olduğundan birçok kişi tarafından eleştirilmektedir. Hatta bazı internet kullanıcıları Stellar paketinin dolandırıcılık olduğunu düşünmektedir. Bu kesinlikle doğru değildir.

 Stellar paketinin amacı, müşterinin yatırım işlemlerine başlamadan önce gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmesini sağlamaktır. Bunu, ücretsiz olarak verilen ve deneme yatırımı yapılmasını sağlayan dijital para ile gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla, olumsuz görüşlerin birçoğu, portalin tanınmamasından, ürünün yanlış anlaşılmasından ve benzer ürünler öneren rakip şirketlerin karalama kampanyalarından kaynaklanmaktadır.

Karalama kampanyalarını göz ardı ettiğinizde Stellar paketi ile ilgili birçok olumlu görüş bulunduğu görülür. Aşağıda birkaç örnek görüş bulabilirsiniz:

  • (…) stellar dijital para hediyeli paketten daha iyi bir ürün yok. Çünkü bütün işlemler baştan sona kadar açık ve net (…) özellikle de başlangıç seviyesindeki müşteriler için.

Yazar: Elif 

  • Konuyla ilgili yaptığım araştırmalar sonucunda, dijital para hediyeli eğitim paketlerini iyi analiz etmekte fayda var diyebilirim. Özellikle modern bir dijital para birimi olan stellar için (…) herkesin erişebileceği bir yöntem sağlanıyor.

Yazar: Zümra

  • Dijital para hediyeli paketin özellikle amatör yatırımcılar için ideal bir çözüm olduğunu düşünüyorum,

Yazar: Eymen

  • Materyalleri inceledim. E-kitaplar oldukça kaliteli, başlangıç seviye yatırımcılar için mükemmel (…) e-cüzdanı aracı şirket oluşturuyor. Amatörler için oldukça iyi bir çözüm çünkü stellar için uygun bir cüzdan bulmak oldukça zor (…) bu kadar kişi stellar’a yatırım yapıyor, yanılıyor olamazlar herhalde?

Yazar: Ayaz

Hem memnun müşteriler hem de yatırım dünyasından uzmanlar Stellar paketinin aşağıdaki avantajlarına dikkat çekmekteler:

  • Dijital paranın satın alınması ve saklanması oldukça kolaydır,
  • Müşterinin eğitim ile ilgili gereksinimlerine pratik bir şekilde yaklaşılmaktadır,
  • Dijital para güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir,
  • Geleceği parlak bir dijital para sunulmaktadır,
  • Dijital para hediyeli paketin fiyatı uygundur,
  • Sunulan eğitim materyalleri kalitelidir.

Stellar dijital para hediyeli eğitim paketi müşteriler ve uzmanların beğenisini ve takdirini toplamaktadır. Bunun ana nedenleri arasında pratiklik, kolaylık ve müşteriye kişisel yaklaşımdır. Müşteriler, dijital para dünyasına adım atmadan önce yatırım ile ilgili önemli bilgileri edinebilirler ve kendilerine ait dijital parayı yöneterek kendilerini gerçek birer yatırımcı gibi hissedebilirler. Ayrıca satın alınan paket gelecekte mükemmel bir yatırım haline gelebilir çünkü paketle birlikte verilen dijital paranın değerini artırması işten bile değildir.