Saugi ir nemokama saugykla – kas yra kortelė su prieigos kodu „stellar”

Naujoviškos technologijos reiškia daugybę galimybių, tačiau kartu ir specifinius reikalavimus. Puikus pavyzdys yra „Stellar“ kriptovaliuta, laikoma e-monetų rinkos pokyčių pranešėja. Tačiau ji turi savo e-piniginės saugojimo reikalavimus, kurie gali pasirodyti nemenku iššūkiu, ypač pradedantiesiems. Laimei, pradedantieji investuotojai gali naudoti kortelę su „Stellar“ prieigos kodu.

Naujoviškas sprendimas – kortelė su prieigos kodu „stellar”

Kortelė su prieigos kodu „Stellar“ yra neatsiejama mokymo paketo su kriptovaliuta dalis, leidžianti nemokamai laikyti rinkinyje gautus e-monetų vienetus. Tai įmanoma, nes paslaugą siūlantis brokeris privalo susikurti sąskaitą atitinkamoje e-piniginės platformoje, kurioje bus saugoma kriptovaliuta. Dėl to klientas atleidžiamas nuo nepriklausomos platformos su virtualia pinigine paieškos, į kurią turėčiau papildomai perkelti ir apsaugoti elektroninę monetą.

Prieigos kortelėje yra vadinamasis „stellar” kodas, t. y. prisijungimo vardas ir slaptažodis, kuris leidžia prisijungti prie e-piniginės paskyros, kurioje yra kriptovaliuta. Kodas automatiškai sukuriamas platformos sistemos ir patalpinamas tik prieigos kortelėje, kuri klientui siunčiama jo nurodytu adresu. Pakuotę gali atsiimti tik pirkėjas, parodęs asmens dokumentą. Gautą kortelę reikia laikyti sausoje ir saugioje vietoje, kol nuspręsite parduoti gautą „Stellar”.

Kortelė su „Stellar“ prieigos kodu yra ne tik patogi, bet ir saugi. Tai įmanoma todėl, kad pakuotėje gauti kriptovaliutos vienetai saugomi specialiai apsaugotoje sąskaitoje, kurią prižiūri tarpininkas. Be to, „stellar” kodas yra patalpinamas tik prieigos kortelėje, jo neskelbiant internete, todėl įsilaužėliai ir interneto vagiai negali jo pavogti.

Kortelė su prieigos kodu „stellar” yra paprastas, saugus ir novatoriškas sprendimas, palengvinantis investavimą į kriptovaliutą. Klientui nereikia dėl nieko jaudintis, nes jo užduotis yra tik… saugoti kortelę.