Droša un bezmaksas glabāšana – kas ir karte ar stellar piekļuves kodu

Inovatīvā tehnoloģija nozīmē daudzas iespējas, bet arī īpašas prasības. Ideāls piemērs ir Stellar kriptovalūta, kas tiek uzskatīta par e-monētu tirgus izmaiņu priekšvēstnesi. Tomēr tai ir savas prasības e-maka glabāšanai, kas var izrādīties diezgan liels izaicinājums, it īpaši iesācējiem. Par laimi, iesācēji investori var izmantot karti ar Stellar piekļuves kodu

Inovatīvs risinājums – karte ar stellar piekļuves kodu

Karte ar Stellar piekļuves kodu ir neatņemama izglītības paketes ar kriptovalūtu sastāvdaļa, kas ļauj bez maksas uzglabāt komplektā saņemtās e-monētu vienības. Tas ir iespējams, jo starpniekam, kurš piedāvā pakalpojumu, ir nepieciešams izveidot kontu attiecīgajā e-maka platformā, kurā tiks glabāta kriptovalūta. Pateicoties tam, klients tiek atbrīvots no patstāvīgas virtuāla maka platformas meklēšanas, uz kuru būtu papildus jāpārsūta un jānodrošina e-monēta.

Piekļuves kartē ir t.s. stellar kods, t.i., lietotājvārds un parole, lai pieteiktos e-maka kontā, kurā atrodas kriptovalūta. Platformas sistēma automātiski ģenerē kodu un ievieto to tikai piekļuves kartē, kas pēc tam tiek nosūtīta klientam uz viņa norādīto adresi. Sūtījumu var saņemt tikai pircējs, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Glabājiet saņemto karti sausā un drošā vietā, līdz izlemjat pārdot saņemto Stellar.

Karte ar Stellar piekļuves kodu ir ne tikai ērta, bet arī droša. Tas ir iespējams, jo paketē saņemtās kriptovalūtas vienības tiek glabātas īpaši aizsargātā kontā, kuru pārrauga starpnieks. Turklāt stellar kods tiek ievietots tikai piekļuves kartē, to nepublicējot tiešsaistē, padarot hakeru un interneta zagļu darbības neiespējamas.

Karte ar stellar piekļuves kodu ir vienkāršs, drošs un novatorisks risinājums, kas atvieglo ieguldījumus kriptovalūtā. Klientam par neko nav jāuztraucas, jo viņa uzdevums ir tikai… uzglabāt karti.