Pakiet Stellar i opinie w internecie?

Pakiet stellar spotyka się z różnymi opiniami w Internecie. Są to zarówno pozytywne komentarze, jak i hejterskie ataki. Dlaczego tak się dzieje?

Pakiet z kryptowalutą stellar to dość innowacyjny projekt, który bywa niezrozumiały dla niektórych klientów. Zwłaszcza tych, którzy po otrzymaniu karty z dostępem stellar widzą w niej wyłącznie cyferki nie mając świadomości, iż tworzą one ważny dla nich login umożliwiający dostęp do konta, na którym znajduje się ich kryptowaluta. Dzieje się tak w wyniku braku zrozumienia idei produktu. W takiej sytuacji dbamy o to, by nasi klienci w pełni pojęli charakter pakietu i byli stale informowani za pośrednictwem wirtualnej poczty.

Zdarza się także, że pakiet staller ma opinię bardzo negatywną, a wręcz hejterską. Jest to zwykle efekt działań firm konkurencyjnych, które chcą stworzyć czarny PR produktu. W takiej sytuacji nie zależy nam na przepychankach na forach, lecz współpracy  z profesjonalnymi portalami inwestycyjnymi, które pozytywnie wypowiadają się na temat naszej usługi. Dzięki temu opinia profesjonalnego redaktora portalu jest bardziej wiarygodna niż anonimowego komentatora na forum.