Nowoczesna kryptowaluta dla poczatkującego inwestora – Pakiet Edukacyjny Stellar

Stellar to nowoczesna platforma wykorzystywana przez największe korporacje, światowe organizacje, międzynarodowe przedsiębiorstwa, specjalistów finansowych oraz inwestorów z całego świata. Jego siła tkwi w możliwościach inwestycyjnych, z których może skorzystać każdy przemysłowiec, dzięki czemu inwestują w niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Z myślą o tych drugich stworzono produkt o nazwie Pakiet Stellar.

Wizja przyszłości – platforma i kryptowaluta Stellar

Stellar nazywany jest często „ulepszonym Bitcoinem”, „Kryptowalutą 2.0” lub „nową wersją wirtualnych monet”. W rzeczywistości jest to platforma oparta na rozbudowanej wersji sieci blockchain posiadająca własną kryptowalutę – Stellar Lumens.

Pracę nad Stellarem rozpoczęto w 2014 roku za prawą programisty Jeda Caleba, prawnika Joyce Kima oraz finansisty Patricka Cillosona, którzy powołali do życia Stellar Foundation. W ciągu pięciu lat pracy fundacja przerodziła się w pełną organizację, która stworzyła nowoczesny system płatniczy oparty na innowacyjnym kodzie źródłowym, międzynarodową sieć rozliczeniową, zdecentralizowaną giełdę StellarX, protokół Lightning Network oraz indywidualną e-monetę Stellar Lumens.

W efekcie Stellar stał się międzynarodową platformą umożliwiającą dokonywanie transakcji wszelkich instrumentów finansowych. Nie tylko innych e-monet, ale także walut, papierów wartościowych i surowców. Możliwość ta sprawiła, że Stellar znalazł się w centrum uwagi inwestorów z całego świata. Również tych oferujących pakiet edukacyjny z kryptowalutą, takich jak Pakiet Stellar.

Pakiet edukacyjny z krytowalutą, czyli Pakiet Stellar

E-monety okazały się na tyle popularnym aktywem, że inwestują w nie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Ci drudzy najczęściej sięgają po tzw. pakiety edukacyjne z kryptowalutą. Ogromne zainteresowanie Stellarem sprawiło, że również ta e-moneta doczekał się swojej wersji produktu, czyli Pakietu Stellar. 

Ideą pakietu edukacyjnego z kryptowalutą jest zapewnienie profesjonalnego szkolenia oraz udostępnienie określonej jednostki kryptowaluty, tak by klient mógł poczuć się jak profesjonalny inwestor, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Podobnie jest w przypadku Pakietu Stellar.

Pakiet ten zawiera serię materiałów edukacyjnych w postaci e-booków, artykułów, newsletterów, konsultacji, webinariów, szkoleń online i innych dostępnych narzędzi rozwojowych. Materiały te umożliwią zdobycie wiedzy podstawowej oraz dogłębne poznanie zasad, którymi warto się kierować w czasie inwestowania w e-monety. Dzięki temu klient będzie mógł się odpowiednio przygotować  zanim wejdzie w świat inwestowania.

Edukacja to nie wszystko. Do pakietu dołączona jest również określona ilość jednostek kryptowaluty zależna od formy produktu wybranego przez klienta. E-moneta dołączana jest za darmo, jako aktywo próbne umożliwiające obycie się z inwestowaniem. W tym przypadku do pakietu dołączany jest Stellar, który jest nie tylko darmowy, ale również bezpłatnie przechowywany. Wszystko za sprawą karty z kodem dostępem Stellar.

Darmowa e-moneta i darmowe przechowywanie – karta z kodem dostępu stellar

Bezpieczne przechowywanie kryptowaluty zależy od rodzaju wybranego e-portfela. Jest to niezwykle ważne i dość trudne, zwłaszcza w przypadku Stellara, gdyż e-moneta ta wymaga odpowiedniej platformy spełniającej wszelkie wymagania. Wybór nie jest łatwy zwłaszcza dla początkujących inwestorów.

Kupując pakiet stellar klient nie musi się martwić o miejsce i sposób przechowywania swojej e-monety, gdyż zadanie to należy do pośrednika. To on wybiera wirtualny portfel spełniający wszelkie wymagania, zakłada indywidualne konto i przekazuje klientowi dane do logowania w postaci karty z kodem dostępu Stellar

Karta dostępu to dokument zawierający tzw. kod stellar, czyli login i hasło do profilu na platformie wirtualnego portfela. Można ją zamówić podczas zakupu pakietu stellar i wskazać adres jej dostarczenia. Przekazywana jest drogą pocztową w specjalnie zabezpieczonej paczce, do indywidualnych rąk klienta, który może ją odebrać  dopiero po okazaniu dokumentu tożsamości. Karta gwarantuje darmowe i bezpieczne przechowywanie, a także stały dostęp do otrzymanej kryptowaluty.

Pakiet Stellar i opinie na jego temat.

Pakiety edukacyjne z kryptowalutą to prosta i bezpieczna forma zakupu materiałów szkoleniowych wzbogaconych darmowymi jednostkami e-monety. Zważywszy jednak na dość skomplikowany charakter inwestycyjny świata kryptowalut, bywa że jest ona krytykowana. Zdarza się nawet, że niektórzy internauci uważają, iż pakiet stellar to oszustwo. Nic jednak bardziej błędnego.

 Ideą pakietu Stellera jest dostarczenie odpowiedniej wiedzy i przygotowanie klienta do wkroczenia w świat inwestycji. To również bezpłatne udostępnienie kryptowaluty, jako aktywna próbnego. W związku z tym wiele negatywnych komentarzy wynika z braku wiedzy portali, niezrozumienia produktu przez klientów oraz negatywnych działań konkurencji oferującej podobne produkty.

Pomijając jednak hejting, pakiet edukacyjny stellar ma opinie bardzo pozytywne, nawet wśród portali inwestycyjnych. Poniżej prezentujemy kilka przykładów:

  • (…) czy może być coś prostszego niż pakiet z kryptowalutą stellar? Trudno o to, gdyż w tym przypadku wszystko od początku do końca jest jasne i przejrzyste (…) głównie dla początkujących klientów.

Autor: Adam Kostrzyn, źródło: krypto.expert.com

  • Po bliższym zapoznaniu z tematem uważam, że warto dokładniej przeanalizować pakiety edukacyjne z kryptowalutą, zwłaszcza w przypadku stellara (…), nowoczesne krytpo oferowane w prostej formie dla każdego.

Autor: Dawid Podchalański, źródło: bitcoina.forum.com

  • Uważam, że ten pakiet z kryptowalutą ma sens, zwłaszcza dla początkujących inwestorów,

Autor: Bartosz Chojnacki, źródło: kryptowaluty.info.pl

  • Po przeanalizowaniu materiałów źródłowych należy przyznać, że ebooki są na dość wysokim poziomie, przynajmniej dla początkujących (…) e-portfel zakładany przez pośrednika? Dobre wyjście dla amatorów, zwłaszcza w przypadku stellara, któremu trudno jest wybrać rodzaj e-portfela (…) skoro tyle osób inwestuje w stellara, to może coś w tym jest?

Autor: Marcin Olejczak, źródło: https://bitcoin.pl/

Okazuje się zatem, iż nie tylko zadowoleni klienci, ale również specjaliści ze świata inwestycji doceniają pakiet stellar za:

  • Brak skomplikowanego systemu zakupu i przechowywania kryptowaluty,
  • Praktyczne podejście do klienta i jego potrzeb edukacyjnych,
  • Bezpieczeństwo podczas przechowywania kryptowalty,
  • Oferowanie przyszłościowej e-monety,
  • Niewygórowaną cenę pakietu z kryptowalutą,
  • Wysoki poziom udostępnianych materiałów edukacyjnych.

Pakiet z edukacyjny z kryptowalutą stellar ma w rzeczywistości pozytywną opinię wśród klientów i specjalistów. Wszystko za sprawą swojej praktyczności, prostoty i indywidualnemu podejściu do klienta. Przed wejściem w świat e-monet zainteresowani mogą poznać najważniejsze zasady z zakresu inwestowania, a także poczuć się, jak prawdziwi inwestorzy podczas zarządzania własną e-monetą. Ponadto, z czasem zakup pakietu może okazać się doskonałą inwestycją, gdyż otrzymana kryptowaluta ma szansę znacznie zwiększyć swoją wartość.