Bezpieczne i darmowe przechowywanie – czym jest karta z kodem dostępu stellar

Innowacyjna technologia to spore możliwości, ale też określone wymagania. Idealnym przykładem jest kryptowaluta Stellar postrzegana, jako zwiastun zmian na rynku e-monet. Posiada ona jednak swoje wymogi względem przechowywania na e-portfelu, które mogą okazać się niemałym wyzwaniem, zwłaszcza dla nowicjuszy. Na szczęście początkujący inwestorzy mogą skorzystać z karty z kodem dostępu Stellar

Innowacyjne rozwiązanie – karta z kodem dostępu stellar

Karta z kodem dostępu Stellar to integralny element pakietu edukacyjnego z kryptowalutą, który umożliwia darmowe przechowywanie otrzymanych w zestawie jednostek e-monety. Jest to możliwe, gdyż pośrednik oferujący usługę zobowiązany jest do założenia konta na odpowiedniej platformie e-portfela, na której przechowywana będzie kryptowaluta. Dzięki temu klient odciążony jest od samodzielnego poszukiwania platformy z wirtualnym portfelem, na który musiałbym dodatkowo przelać i zabezpieczyć e-monetę.

Karta dostępu zawiera tzw. kod stellar, czyli login i hasło umożliwiające zalogowanie się na konto e-portfela, na którym znajduje się kryptowaluta. Kod generowany jest automatycznie przez system platformy i umieszczany wyłącznie na karcie dostępu, która następnie wysyłana jest do klienta na wskazany przez niego adres. Paczkę może odebrać jedynie kupujący, po okazaniu dokumentu tożsamości. Otrzymaną kartę należy przechowywać w suchym i bezpiecznym miejscu, do czasu podjęcia decyzji o sprzedaży otrzymanego Stellara.

Karta Stellar to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. Jest to możliwe, gdyż otrzymane w pakiecie jednostki kryptowaluty przechowywane są na specjalnie zabezpieczonym koncie, nad którym czuwa pośrednik. Ponadto kod stellar umieszczany jest wyłącznie na karcie dostępu bez publikacji w wersji online, dzięki czemu jest niemożliwy do wykradzenia przez hakerów i internetowych złodziei.

Karta z kodem dostępu stellar to proste, bezpieczne i innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia inwestowanie w kryptowalutę. Klient nie musi się niczym przejmować, gdyż jego zadanie sprowadza się wyłącznie … do przechowywania karty.