Jak skorzystać z pakietu edukacyjnego stellar?

Skorzystanie z pakietu z kryptowalutą stellar jest równie proste, co jego zakup. Należy tutaj pamiętać, iż niedługo po zakończeniu rozmowy z konsultantem do klienta wysłane zostaną dwie wiadomości.

Pierwsza trafi do niego drogą mailową i zawierać będzie dokładne instrukcje, jak zalogować się na platformę, jak skorzystać z zakupionych ebooków, jak zapisać się na webinaria, a także jak regularnie analizować wartość otrzymanych jednostek kryptowaluty. Do logowania używa się nazwy adresu mailowego podanego przez klienta, a także specjalnie w tym celu wygenerowanego kodu dostępu. System ten zapewni klientowi bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi pakietu.

Druga wiadomość trafi do klienta drogą pocztową i będzie to paczka zawierająca kartę z kodem dostępu stellar. Karta zawierać będzie login i hasło do profilu na platformie wirtualnego portfela, na którym znajdować się będą otrzymane jednostki kryptowaluty. Dzięki niej klient będzie miał stały dostęp do swojej e-monety, a w przypadku chęci jej sprzedaży – potwierdzi jej posiadanie.